Producent artykułów porcjowanych
Sklep online: cukier i produkty porcjowane.

Poczytaj o naszych produktach:

Cukier biały i trzcinowy w saszetkach

06. 02. 2019 | cukier w saszetkach

Cukier trzcinowy, czy biały?

Cukier jest produktem, który używa się codziennie, w bardzo dużych ilościach. Pomimo tego, iż dodaje on smaku i osładza napoje, nie jest najzdrowszym dodatkiem, który spożywamy. Ten słodki wytwór obecny jest w każdej restauracji, hotelu, czy też barze znajdzie się cukier w cukierniczce lub w postaci porcjowanych produktów.

Mówi się, że cukier trzcinowy jest o wiele zdrowszy niż tradycyjny biały cukier. Podstawową różnicą pomiędzy tymi dwoma słodzikami jest ich pochodzenie. Cukier trzcinowy jest pozyskiwany z trzciny cukrowej, w podobnym procesie co cukier z buraka cukrowego. Oprócz tego, podstawową różnicą jest fakt, że trzcinowy cukier nie jest rafino...

Czytaj dalej

Pieprz w saszetkach - Twój Cukier

15. 11. 2018 | produkty porcjowane

Jako producent produktów porcjowanych, oferujemy naszym klientom wysoką jakość, estetyczne opakowania i szeroki wybór asortymentu. Dostarczamy restauracjom, firmom, hotelom porcjowane produkty typu sól w saszetkach, pieprz w saszetkach oraz miód i inne dodatki.

Wiemy, jak wiele klientów zwraca uwagę na estetyczny wygląd opakowań cukru i pieprzu lub słodkości kładzionych przy filiżance kawy. Jako producent, zaoferowaliśmy Państwu możliwość stworzenia własnych saszetek i opakowań z logo firmy. To reklama, na którą z pewnością każdy zwróci uwagę.

Jednym z naszych produktów jest pieprz w saszetkach, niezwykle wygodny w użytku, est...

Czytaj dalej

Migdał w czekoladzie mlecznej

18. 09. 2018 | Migdał w czekoladzie

Migdał w czekoladzie

Pijąc kawę lub herbatę, często mamy chęć na odrobinę słodyczy. Ponadto estetycznie i ekskluzywnie wygląda to, gdy na talerzyku obok leży drobny, słodki podarunek. Idealnie sprawdzi się do tego migdał w czekoladzie, ukryty w opakowaniu z Twoim logo!

Smakowity dodatek:

Migdał z cynamonem, oblany pyszną czekoladą, to ciekawy dodatek dla osób, które pijąc popołudniową kawę, mają chęć na słodką przekąskę.

Jako producent produktów porcjowanych, zapewniamy restauracjom, hotelom lub firmom idealne rozwiązanie. Oferujemy opakowanie zbiorcze migdałów w czekoladzie, w którym każdy migdał opakowany jest osobno, solidnie i estetycznie. Dodaj na papierku swoje logo i ciesz się słodką reklamą.

Nasza...

Czytaj dalej

Cukier w paluszkach z logo!

13. 03. 2018 | Cukier reklamowy

Cukier porcjowany, to idealne rozwiązanie dla kawiarni, restauracji czy hoteli, tym bardziej gdy znajduje się na nim nasze logo.

Produkty porcjowane – zalety.

Cukier jednorazowy

Zdarzało się Państwu używać cukru z cukiernicy ze zbrylonym cukrem lub przylegającym do łyżeczki? Zdarzało się szukać w polu widzenia wolnej cukiernicy, czy solniczki i pieprzniczki na stoliku czy barze?

Jako producent artykułów porcjowanych, rozwiązaliśmy te problemy. Cukier w paluszkach, to idealnie odmierzona i higieniczna porcja, która dobrze służy każdemu klientowi. Co więcej, cukier w podłużnym opakowaniu łatwo można dołączyć do zamówienia, położyć na spodku przy filiżance lub w widocznym miejscu dla g...

Czytaj dalej

Nowy sklep internetowy Porcja.eu

27. 09. 2017 | sklep online

Aby ułatwić składanie zamówień na asortyment gotowych produktów porcjowanych, uruchomiony został sklep internetowy www.porcja.eu.

Dzięki temu, zwolennicy zakupów internetowych, mogą bez problemu dokonywać zakupów w sieci. Dodatkowo, oferta sklepu zostanie wzbogacona o możliwie różne produkty jednoporcjowe polskich i zagranicznych producentów. Forma hurtowni dla gastronomii, oferować będzie wszystko to co przydaje się w świecie gastronomii w postaci porcjowanej! Do wyboru m.in: cukier w saszetkach, miód w saszetkach, słodzik w saszetkach, kawa w saszetkach, herbata w saszetkach, czekolada w saszetkach, śmietanka porcjowana, sosy w saszetkach i wiele, wiele innych. Zapraszamy! ...

Czytaj dalej

Zobacz poprzednie artykuły