Producent artykułów porcjowanych
Sklep online: cukier i produkty porcjowane.

Nasze produkty porcjowane

Pieprz w saszetkach - Twój Cukier

15. 11. 2018 | produkty porcjowane

Jako producent produktów porcjowanych, oferujemy naszym klientom wysoką jakość, estetyczne opakowania i szeroki wybór asortymentu. Dostarczamy restauracjom, firmom, hotelom porcjowane produkty typu sól w saszetkach, pieprz w saszetkach oraz miód i inne dodatki.

Wiemy, jak wiele klientów zwraca uwagę na estetyczny wygląd opakowań cukru i pieprzu lub słodkości kładzionych przy filiżance kawy. Jako producent, zaoferowaliśmy Państwu możliwość stworzenia własnych saszetek i opakowań z logo firmy. To reklama, na którą z pewnością każdy zwróci uwagę.

Jednym z naszych produktów jest pieprz w saszetkach, niezwykle wygodny w użytku, estetycznie zapakowany, z zachowaniem zasad higieny. Porcjowane produkty w saszetkach i paluszkach są jednorazowe, zatem wystarczy dołożyć je do zamówionego dania lub napoju.

Na naszej stronie Twój Cukier, zamówić można aromatyczny, mielony pieprz, który zapakujemy w wyjątkowe, estetyczne saszetki, które będą zawierały logo i nazwę Państwa restauracji, hotelu lub firmy. Dokładnie odmierzona porcja pieprzu sprawi, że każda potrawa nabierze smaku.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na pieprz w saszetkach, a także wygodną w użyciu sól w paluszkach i inne produkty porcjowane.

z powrotem