Producent artykułów porcjowanych
Sklep online: cukier i produkty porcjowane.

Nasze produkty porcjowane

Cukier biały i trzcinowy w saszetkach

06. 02. 2019 | cukier w saszetkach

Cukier trzcinowy, czy biały?

Cukier jest produktem, który używa się codziennie, w bardzo dużych ilościach. Pomimo tego, iż dodaje on smaku i osładza napoje, nie jest najzdrowszym dodatkiem, który spożywamy. Ten słodki wytwór obecny jest w każdej restauracji, hotelu, czy też barze znajdzie się cukier w cukierniczce lub w postaci porcjowanych produktów.

Mówi się, że cukier trzcinowy jest o wiele zdrowszy niż tradycyjny biały cukier. Podstawową różnicą pomiędzy tymi dwoma słodzikami jest ich pochodzenie. Cukier trzcinowy jest pozyskiwany z trzciny cukrowej, w podobnym procesie co cukier z buraka cukrowego. Oprócz tego, podstawową różnicą jest fakt, że trzcinowy cukier nie jest rafinowany, dzięki czemu w jego skład wchodzą także wartości odżywcze typu żelazo, magnez i potas. To właśnie ich obecność wpływa na to, że trzcinowy cukier uznawany jest za zdrowszy.

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno brązowy cukier trzcinowy, jak i biały cukier, który oferujemy w postaci saszetek i paluszków. Porcjowane produkty są idealnym rozwiązaniem dla klientów restauracji, hoteli, czy barów, którzy chcą korzystać z cukru, soli lub pieprzu w estetyczny i higieniczny sposób.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu Twój Cukier. Polecamy cukier w paluszkach lub w saszetkach z logo Twojej firmy! Zapewniamy wysoką jakość oraz estetyczne wykonanie.

z powrotem

Newsletter - Zarejestruj się aby otrzymywać wiadomości e-mail: