Producent artykułów porcjowanych
Sklep online: cukier i produkty porcjowane.

Nasze produkty porcjowane

Zalety cukru w saszetkach

10. 10. 2019 | Ogólny

Jakie zalety może posiadać cukier porcjowany, zamknięty w małych saszetkach? Przede wszystkim jest to niezwykle higieniczny produkt, do którego dostęp zyskują tylko jego użytkownicy. Daje nam to pewność, że nasz porcjowany cukier w saszetkach jest w stu procentach świeży i nikt przed nami nie miał z nim bezpośredniego kontaktu, jak to bywa w przypadku ogólnodostepnego cukru w cukiernicy.

Porcjowane produkty są doskonałym rozwiązaniem dla restauracji, barów, kawiarni i firm. Każdy klient lub pracownik może skorzystać z osobistej porcji cukru, która jest zapakowana w saszetkę z logo firmy. To świetna reklama, higieniczne i praktyczne rozwiązanie. Cukier w saszetkach można za każdym razem zabrać ze sobą, a ze względu na niewielką pojemność, nie zajmie on dużo miejsca!

Idealnie odmierzona porcja cukru, to także ułatwienie dla osób, które lubią nadmiernie słodzić kawę, czy herbatę. Jedna saszetka osłodzi cały napój, a my nie ulegniemy wówczas pokusie dosypania kolejnych łyżeczek.

Po cukier w saszetkach z logo firmy lub pieprz w saszetkach i inne porcjowane produkty, zapraszamy na nasza stronę Twój Cukier!

z powrotem

Newsletter - Zarejestruj się aby otrzymywać wiadomości e-mail: