Producent artykułów porcjowanych
Sklep online: cukier i produkty porcjowane.

Nasze produkty porcjowane

Produkty porcjowane - dla kogo?

04. 12. 2019 | produkty porcjowane, cukier w saszetkach, sól w sa

Z pewnością nie raz zauważyłeś, że w barach szybkiej obsługi stoją solniczki z ziarnami ryżu. Dlaczego? Ponieważ sól może z łatwością nabrać wilgoci, a przez niewielkie oczka solniczki nie wydostanie się ani trochę produktu. To bardzo niekomfortowy i niehigieniczny sposób na podawanie tych dodatków. Cukier w cukiernicy, który wędruje ze stołu na stół i ma do niego dostęp każdy, również jest złym sposobem na użytkowanie.

Podawane w cukiernicach, solniczkach i pieprzniczkach, ogólnodostępne, przeznaczone dla każdego, mowa produktach do dodawania smaku potrawom i napojom. Cukier, sól oraz pieprz gości chyba w każdym domu, zatem oczywistym jest, że ich miejsce znajduje się w eleganckich i wygodnych pojemnikach do przechowywania. Jak jednak powinno się przechowywać te produkty w restauracjach, barach, kawiarniach? Czy cukiernica lub solniczka to dobry pomysł?

Produkty porcjowane z logo

Każdy z gości ceni sobie chyba komfort, pewność i wysoką jakość. Takie zalety posiadają zapakowane w efektowne opakowania, produkty porcjowane. Wśród nich znajduje się cukier w paluszkach, cukier w saszetkach, sól w saszetkach, pieprz i wiele więcej. Dla kogo są one polecane? Dla każdego, kto prowadzi własny biznes gastronomiczny. W restauracjach, knajpach, kawiarniach i tym podobne, z pewnością powinny się znaleźć porcjowane produkty opakowane w saszetki z własnym logo.

Nasza firma zapewnia takie rozwiązanie! Wybierz sposób zapakowania produktu, a my stworzymy na nim Twoje logo, które będzie praktyczną i efektowną reklamą.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Oferujemy produkty porcjowane w różnych formach, a także nadruki i logo na każdym z nich.

z powrotem

Newsletter - Zarejestruj się aby otrzymywać wiadomości e-mail: